Zwora elektromagnetyczna 70kg EL-120S

Dostępność: Produkt archiwalny - niedostępny
Cena: 146,37 zł 146.37
ilość szt
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SCOT
Kod produktu: EL-120S

Opis

Zwora elektromagnetyczna 70kg EL-120S

Zwory elektromagnetyczne SCOT są alternatywą dla powszechnie stosowanych w systemach kontroli dostępu elektrozaczepów. Zwora składa się z elementu wykonawczego zawierającego elektromagnes, montowanego na ramie drzwi, oraz metalowej płytki, umieszczanej na skrzydle drzwi. Zasilona cewka elektromagnesu przyciąga płytkę zabezpieczając w ten sposób wejście. W zależności od modelu zwory maksymalny nacisk na drzwi przy którym elektromagnes przyciąga metalową płytkę wynosi 180, 280, 350, 540 kg.
Zwory elektromagnetyczne stosuje się w systemach kontroli dostępu zamiennie z elektrozaczepami rewersyjnymi, czyli tam, gdzie przepisy bezpieczeństwa wymagają otwarcia drzwi po zaniku napięcia w systemie kontroli: wyjściach ewakuacyjnych, przeciwpożarowych, budynkach użyteczności publicznej.
Zwora elektromagnetyczna nie posiada ruchomych elementów mechanicznych, przez co praktycznie nie występuje zużycie elementów urządzenia. Z tego względu stosowana jest w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie kontrolowane drzwi są często otwierane, eliminując konieczność stałej konserwacji.
Dodatkowe uchwyty montażowe typu „L”, „ZL”, „UL” pozwalają na montaż zwory praktycznie na każdych drzwiach.

 

Sygnalizacja
Zwora elektromagnetyczna wyposażona jest w przekaźnik NC, który może być wykorzystany w systemie kontroli dostępu informując o otwarciu / zamknięciu sterowanych drzwi. Dzięki temu możemy przekazać informację np. do systemu alarmowego, informując o stanie drzwi.

 
 

 

Dane techniczne

 

 

- zasilanie: 12V / 24V DC
- pobór prądu: 100mA (12V) / 60mA (24V)
- sygnalizacja otwarcia drzwi (przekaźnik NC)
- wymiary zwory: 89 x 32 x 20mm (z uchwytem "L": 90 x 39 x 24mm)
- wymiary płytki: 85 x 33 x 9mm

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl